COŚ O MNIE

Nazywam się Agata Kurowska. Jestem radcą prawnym. Moja kancelaria powstała w 2011 roku. Więcej o niej tutaj. W ramach praktyki prowadzę obsługę prawną przedsiębiorców, instytucji oraz osób indywidualnych. Każdą powierzoną sprawę traktuję bardzo indywidualnie. Takie podejście pozwala na wypracowanie najbardziej optymalnych rozwiązań dla klientów kancelarii. Bezcenne jest zdobyte w ten sposób doświadczenie, którym teraz mogę podzielić się z czytelnikami na blogu. Czerpię z tego dużo satysfakcji.

Praktykę zdobywałam w renomowanych polskich i brytyjskich międzynarodowych kancelariach prawnych.

Ukończyłam studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetet Śląskiego w roku 2006, Studiowałam również na paryskim uniwersytecie Paris XII. Po studiach odbyłam aplikację radcowską, od 2006 roku jestem członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach. Ukończyłam dwuletni Diploma Course in English and EU Law organizowany przez University of Cambridge.

I speak english and je parle couramment français.

Zanim zaczęłam zajmować się prawem grałam w tenisa ziemnego, nawet zawodowo. Zdobyłam wiele medali mistrzostw Polski w różnych kategoriach wiekowych, byłam członkiem kadry narodowej i startowałam w wielu turniejach międzynarodowych WTA. Teraz na kort wychodzę w wolnych chwilach. Oprócz tego lubię zajmować się ogrodem.